İletişim Numaramız: +90 535 945 96 02
 
Ben Öğrenci Hemşireyim, Hangi Üniformaları Almalıyım?

Ben Öğrenci Hemşireyim, Hangi Üniformaları Almalıyım?

Posted By: John Doe

Hemşire olmak için eğitim almak heyecan verici bir dönemdir, ayrıca bu muhtemelen ilk hemşirelik üniforma setinizi satın almak üzere olduğunuz anlamına da gelir! Bir öğrenci hemşire olarak çok meşgul olduğunuzu ve hangi üniforma setini almanız gerektiği konusunda strese girecek zamanınızın olmadığını da biliyoruz.

Öncelikle üniversitenizin herhangi bir renk kuralı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Çok geniş bir renk yelpazemiz var, umarız üniversitenizin belirli düzenlemeleri olsa bile sizi yine de güvence altına alırız! Büyük olasılıkla herhangi bir kural varsa, bu üniformalarınızın siyah, lacivert veya mavi olması gerektiği anlamına gelecektir; bu nedenle ana yelpazemizde mavinin farklı tonlarının yanı sıra siyah, lacivert ve gri seçeneklerimizde mevcuttur. Veya belirli renklerle sınırlı değilseniz, çalışırken kişiliğinizi sergilemenize yardımcı olacak eğlenceli yeni sürüm renklerimiz her zaman mevcuttur!

Mükemmel stile gelince, bu tamamen size kalmış! Çoğu üniversite ve iş yerinin stil açısından katı kuralları yoktur ancak her zaman tekrar kontrol etmekte fayda var! Tercihinize bağlı olarak hem erkekler hem de kadınlar için çok çeşitli stillerimiz var!

Mümkün olduğunca rahat olmayı seviyorsanız veya sportif bir görünüm tercih ediyorsanız, kadınlar veya erkekler için jogger pantlonları öneriyoruz. 

Üstler için yine bedene ve tercihe bağlıdır. Hem erkek hem de kadın ürünlerimizde bisiklet yaka seçeneği ve çoklu V yaka seçeneklerimiz mevcuttur. Umarım sizin için mükemmel hemşirelik önlüğünü bulursunuz. Mutlu alışverişler..Write Comment

@Instagram